Obserwatorzy

wtorek, 18 listopada 2014

SALE TIME !!!!

Obiecałam ostatnio małą wyprzedaż domową. W ostatnim czasie działo się jednak u nas dużo, niekoniecznie dobrych rzeczy i nie było kiedy ogarnąć się w temacie... Zły czas jednak mija. Po każdej burzy wychodzi słońce, bo mrok nie może trwać w nieskończoność.
Złe  wydarzenia też są potrzebne, bo bardzo pomagają otworzyć oczy  i zobaczyć rzeczywistość z innej perspektywy. Porządki domowe i mały remanent  też świetnie działają na oczyszczenie atmosfery. Przeglądam więc domowe zbiory i pozbywam się ich nadmiaru. Dzisiaj wpadam do Was z kilkoma drobiazgami, które mogą trafić w Wasze ręce  za kilka złociszy:

 do strony  z wyprzedażą klikamy o tu :) : SALE
 Pozdrawiam  serdecznie i za parę dni zapraszam na przedświąteczne candy  ;)

Wasza A.

1 komentarz:

  1. Porządki i remanent w domowych rupieciach pozwala mi się oderwać od dnia codziennego z jego codziennymi problemami. Takie porządki potrafią wprowadzić ład nie tylko w naszych wnętrzach, ale też naszej duszy. Jakoś się lekko robi na piersi, kiedy przestrzeń wokół nas robi się większa, bardziej uporządkowana i przejrzysta...

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam Cię do wyrażania myśli i komentowania wpisów.Każdy głos jest dla mnie cenny i pomaga w rozwijaniu bloga.

Jeżeli podobają Ci się moje zdjęcia znajdziesz ich więcej na instagramie. Odnośnik do profilu widoczny jest po prawej stronie ;)

Dołącz do grona obserwatorów na profilu Facebook'owym. Będzie mi niezmiernie miło.